V385LT10P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V385LT10P
JLCPCB Part #
C2656414
Package
Plugin
Description
1.025kV 160pF@1MHz 2.5kA 385V 505V 51J 620V 插件 Varistors ROHS