V385LA10PX1347
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V385LA10PX1347
JLCPCB Part #
C1528489
Package
Plugin
Description
1.025kV 160pF@1MHz 2.5kA 385V 505V 51J 620V 插件 Varistors ROHS