V360RA16X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V360RA16X2749
JLCPCB Part #
C3261937
Package
Plugin
Description
230V 300V 360V 4.5kA 550pF@1MHz 70J 插件 Varistors ROHS