V33ZA20P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V33ZA20P
JLCPCB Part #
C1529799
Package
Plugin
Description
13nF@1MHz 18J 20V 26V 2kA 33V 插件 Varistors ROHS