V321HA32
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V321HA32
JLCPCB Part #
C1529455
Package
Plugin
Description
1.9nF@1MHz 25kA 320V 390J 420V 510V 插件 Varistors ROHS