V300LA40CPX745
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V300LA40CPX745
JLCPCB Part #
C1529869
Package
Plugin
Description
10kA 300V 335J 455V 745V 7nF@1MHz 插件 Varistors ROHS