V27ZA60P
MFR.Part #
V27ZA60P
JLCPCB Part #
C179057
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
120J 13nF@1MHz 17V 22V 27V 2kA 50V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS