V275SM20
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V275SM20
JLCPCB Part #
C1528190
Package
SMD
Description
140J 275V 369V 431V 6.5kA 710V 900pF@1MHz SMD Varistors ROHS