V275LA40BP
MFR.Part #
V275LA40BP
JLCPCB Part #
C179052
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
140J 275V 369V 421V 6.5kA 680V 900pF@1MHz 插件,P=7.5mm Varistors ROHS