V275LA10P
MFR.Part #
V275LA10P
JLCPCB Part #
C151311
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.5kA 200pF@1MHz 275V 369V 400mW 430V 45J 7.5mm 710V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS