V275LA10CP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V275LA10CP
JLCPCB Part #
C1527685
Package
Plugin
Description
200pF@1MHz 275V 3.5kA 430V 70J 710V 插件 Varistors ROHS