V270RA16X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V270RA16X2749
JLCPCB Part #
C3261571
Package
Plugin
Description
175V 225V 270V 4.5kA 55J 700pF@1MHz 插件 Varistors ROHS