V251HA40
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V251HA40
JLCPCB Part #
C1527969
Package
Plugin
Description
250V 330V 370J 390V 40kA 5nF@1MHz 插件 Varistors ROHS