V251HA32
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V251HA32
JLCPCB Part #
C1529646
Package
Plugin
Description
2.5nF@1MHz 250V 25kA 330J 330V 390V 插件 Varistors ROHS