V250SM20
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V250SM20
JLCPCB Part #
C1528123
Package
Plugin
Description
130J 1nF@1MHz 250V 330V 391.5V 6.5kA 650V 插件 Varistors ROHS