V250LA40BP
MFR.Part #
V250LA40BP
JLCPCB Part #
C1527448
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
130J 1nF@1MHz 250V 330V 383.5V 6.5kA 620V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS