V240CH8T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V240CH8T
JLCPCB Part #
C179044
Package
SMD
Description
100pF@1MHz 150V 200V 240V 250A 395V 5J SMD Varistors ROHS