V230LA20CPX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V230LA20CPX2855
JLCPCB Part #
C1529209
Package
Plugin
Description
125J 230V 360V 595V 5nF@1MHz 6.5kA 插件 Varistors ROHS