V220MA2A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V220MA2A
JLCPCB Part #
C1527261
Package
SOD-83A
Description
100A 132V 181V 21pF@1MHz 220V 800mJ SOD-83A Varistors ROHS