V20P420AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20P420AUTO
JLCPCB Part #
C1529160
Package
Plugin
Description
1.12kV 10kA 330J 420V 560V 600pF@1MHz 680V 插件 Varistors ROHS