V20P230AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20P230AUTO
JLCPCB Part #
C1529156
Package
Plugin
Description
1.1nF@1MHz 10kA 225J 230V 300V 360V 595V 插件 Varistors ROHS