V20P140AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20P140AUTO
JLCPCB Part #
C1529183
Package
Plugin
Description
1.75nF@1MHz 10kA 140V 155J 180V 220V 360V 插件 Varistors ROHS