V20E60AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E60AUTO
JLCPCB Part #
C1530914
Package
Plugin
Description
100V 30J 5.2nF@1MHz 6.5kA 60V 85V 插件 Varistors ROHS