V20E550AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E550AUTO
JLCPCB Part #
C1529205
Package
Plugin
Description
10kA 300pF@1MHz 450J 550V 745V 910V 插件 Varistors ROHS