V20E440P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E440P
JLCPCB Part #
C1527985
Package
Plugin
Description
1.18kV 10kA 340J 440V 500pF@1MHz 585V 715V 插件 Varistors ROHS