V20E300PL4B1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E300PL4B1
JLCPCB Part #
C1528945
Package
Plugin
Description
10kA 250J 300V 385V 470V 775V 800pF@1MHz 插件 Varistors ROHS