V20E275PL4B1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E275PL4B1
JLCPCB Part #
C1529031
Package
Plugin
Description
10kA 190J 275V 350V 430V 900pF@1MHz 插件 Varistors ROHS