V20E230AUTO2T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E230AUTO2T
JLCPCB Part #
C2657311
Package
Plugin
Description
1.1nF@1MHz 10kA 225J 230V 300V 360V 插件 Varistors ROHS