V20E140P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E140P
JLCPCB Part #
C1527848
Package
Plugin
Description
1.75nF@1MHz 10kA 110J 140V 180V 220V 360V 插件 Varistors ROHS