V201HA32
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V201HA32
JLCPCB Part #
C1529661
Package
Plugin
Description
200V 25kA 260J 265V 3.18nF@1MHz 314V 插件 Varistors ROHS