V18ZA05PX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V18ZA05PX2855
JLCPCB Part #
C1528467
Package
Plugin
Description
1.4nF@1MHz 100A 10V 14V 170mJ 18V 插件 Varistors ROHS