V180RA16X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V180RA16X2749
JLCPCB Part #
C3260202
Package
Plugin
Description
1.1nF@1MHz 115V 153V 180V 35J 4.5kA 插件 Varistors ROHS