V175LC20CPX425
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V175LC20CPX425
JLCPCB Part #
C1529256
Package
Plugin
Description
10kA 175V 220J 266V 425V 7nF@1MHz 插件 Varistors ROHS