V151HA32
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V151HA32
JLCPCB Part #
C1529647
Package
Plugin
Description
150V 200V 220J 240V 25kA 4nF@1MHz 插件 Varistors ROHS