V150ZA05P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V150ZA05P
JLCPCB Part #
C1528230
Package
Plugin
Description
127V 150V 190pF@1MHz 400A 4J 92V 插件 Varistors ROHS