V150RA16X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V150RA16X2749
JLCPCB Part #
C3259972
Package
Plugin
Description
1.4nF@1MHz 127V 150V 30J 4.5kA 95V 插件 Varistors ROHS