V150LS20BPX2855
MFR.Part #
V150LS20BPX2855
JLCPCB Part #
C2657031
Package
Plugin
Description
1.6nF@1MHz 150V 200V 229.5V 360V 6.5kA 80J 插件 Varistors ROHS