V150LS1PX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V150LS1PX2855
JLCPCB Part #
C2656097
Package
Plugin
Description
1.2kA 13J 150V 150pF@1MHz 200V 250V 430V 插件 Varistors ROHS