V14P420AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V14P420AUTO
JLCPCB Part #
C1529018
Package
Plugin
Description
1.12kV 185J 300pF@1MHz 420V 560V 6.5kA 680V 插件 Varistors ROHS