V14H115P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V14H115P
JLCPCB Part #
C1528941
Package
Plugin
Description
1.19nF@1MHz 115V 153V 162J 249V 300V 6.5kA 插件 Varistors ROHS