V14E20AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V14E20AUTO
JLCPCB Part #
C1529358
Package
Plugin
Description
20J 20V 26V 33V 3kA 9.29nF@1MHz 插件 Varistors ROHS