V14E11PL1B1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V14E11PL1B1
JLCPCB Part #
C1529353
Package
Plugin
Description
11V 12nF@1MHz 14V 18V 36V 4kA 8J 插件 Varistors ROHS