V140LA10CPX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V140LA10CPX2855
JLCPCB Part #
C1528996
Package
Plugin
Description
140V 220V 360V 5nF@1MHz 6.5kA 90J 插件 Varistors ROHS