V130LC1P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V130LC1P
JLCPCB Part #
C1528165
Package
Plugin
Description
1.2kA 11J 130V 175V 180pF@1MHz 220V 390V 插件 Varistors ROHS