V120RA8X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V120RA8X2749
JLCPCB Part #
C1529553
Package
Plugin
Description
1.2kA 102V 120V 205V 300pF@1MHz 6J 75V 插件 Varistors ROHS