V10P460AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10P460AUTO
JLCPCB Part #
C1529632
Package
Plugin
Description
1.24kV 120pF@1MHz 3.5kA 460V 615V 750V 95J 插件 Varistors ROHS