V10H550P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10H550P
JLCPCB Part #
C1529381
Package
Plugin
Description
1.5kV 100pF@1MHz 3.5kA 550V 745V 910V 98J 插件 Varistors ROHS