V10H115P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10H115P
JLCPCB Part #
C1529380
Package
Plugin
Description
115V 153V 180V 3.5kA 300V 30J 465pF@1MHz 插件 Varistors ROHS