V10E550P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10E550P
JLCPCB Part #
C1528529
Package
Plugin
Description
1.5kV 100pF@1MHz 3.5kA 550V 745V 910V 95J 插件 Varistors ROHS