V10E440AUTO2T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10E440AUTO2T
JLCPCB Part #
C2656653
Package
Plugin
Description
130pF@1MHz 3.5kA 440V 585V 715V 95J 插件 Varistors ROHS